Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheAlphabeatCraft [No-WL][No-Premium][Alkochol][Zioło][Fabuła][Questy][SurviwalGames]


JodaMinecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TheAlphabeatCraft

Witajcie. Chciałbym wam przedstawić pierwszy serwer tego typu w Polsce. Jest to serwer rpg z Questami, Nowymi recepturami craftingu, super umiejętnościami no i ogólnie z fabułą.

Serwer jest w 100 % ukończony i dopracowany.

NOWOŚĆ !!!

Możliwość Gry SV. Nie chcesz wykonywać Questów ? Idz w Las i żyj. Brak LWC i cuboidów umożliwia super gre Surviwal.

informacje.png

Ip: 91.234.217.207:5

Ip TS3: 91.234.217.207

Wl: OFF

Potwory: ON

PVP: ON

Zwierzęta: ON

Nether: ON

Czym ten serwer różni się od innych ?

Podstawowa różnica to fabuła. Głównym atutem są Npc z questami.

Film O Magi:

 

 

Joda:

 

 

1346351086-U523760.jpg

 

 

Kinga:

 

 

1346351138-U523760.jpg

 

 

Nick:

 

 

1346351183-U523760.jpg

 

 

Bezdomny

 

 

1346351218-U523760.jpg[/img]

 

 

Lotniasz:

 

 

1346351257-U523760.jpg

 

 

Obserwator:

 

 

1346351291-U523760.jpg

 

 

Ola:

 

 

1346351326-U523760.jpg

 

 

Handlarz:

 

 

1346351362-U523760.jpg

 

 

Pirat:

 

 

1346351397-U523760.jpg

 

 

Rybak:

 

 

1346351427-U523760.jpg

 

 

Rolnik:

 

 

1346351462-U523760.jpg

 

 

Wdowiec:

 

 

1346351495-U523760.jpg

 

 

Wiesniak:

 

 

1346351543-U523760.jpg

 

 

Wiki:

 

 

1346351576-U523760.jpg

 

 

Straznik:

 

 

1346351610-U523760.jpg

 

 

SS z kordami będą dodawane wraz z zwiększeniem się ilośći NPC. Puki co Napisany jest jeden zestaw questow o nazwie Polowanie.

Gadające Moby: (Tak dobrze słyszysz :P)

Wszystkie zwierzęta/potwory mówią coś innego dla przykładu posłóże się świnią i owcą.

Świnia:

 

 

1346391406-U523760.jpg

 

 

Owca:

 

 

1346391465-U523760.jpg

 

 

Zadawane obrażenia. (Tak teraz będziesz wiedział ile Hp pozostało mobowi)

 

 

1346391555-U523760.jpg

 

 

SuperArrow czyli wystrzałowe strzały.

 

 

1346391625-U523760.jpg

 

 

BlokPluginów.

 

 

Nieaktualne

 

 

Plecaki:

 

 

1346392454-U523760.jpg

1346392470-U523760.jpg

1346392490-U523760.jpg

 

 

Tarcza:

 

 

1346392516-U523760.jpg

 

 

Ograniczona Mapa:

 

Tak u nas na serwerze mapa będzie ograniczona do 8000 Klocków dzięki temu unikniemy lagów.

 

PVP:

 

Jeśli podczas walki ktoś się wyloguje jego kopia wraz z eq pozostanie na serwerze czyli loganie podczas PVP = Smierc.

 

 

ItemSwitcher:

ItemSwitcher czyli automatyczne zmienianie narzędzi :)

 

Fajne teksty po śmierci:

 

U nas na serwerze każda śmierć będzie miała inny opis :D

 

Nowe Receptury:

 

 

2012-08-13_18.01.42.png

2012-08-13_18.07.30.png

2012-08-13_18.06.57.png

2012-08-13_18.02.27.png

2012-08-13_18.01.55.png

2012-08-25_16.26.15.png

2012-08-25_16.25.33.png

2012-08-25_16.25.29.png

2012-08-25_16.25.26.png

2012-08-25_16.25.22.png

1346426563-U523760.png

1346426592-U523760.png

1346426609-U523760.png

1346426626-U523760.png

1346426646-U523760.png

1346426659-U523760.png

1346426679-U523760.png

1346426693-U523760.png

1346426711-U523760.png

1346426739-U523760.png

1346426756-U523760.png

1346426771-U523760.png

1346426791-U523760.png

1346426808-U523760.gif

1346426823-U523760.png

1346426838-U523760.png

1346426854-U523760.png

1346426870-U523760.png

 

Sluby:

 

 

Tak u nas na serwerze możesz wziąść ślub i ożenić się ze swoim ukochanym. Wszystko pod komendą /marry

 

 

Kasa z Mobów !!!

 

 

Dobrze słyszysz na naszym serwerze za zabijanie mobow otrzymuję się kase :P

 

 

MobArena:

 

 

Tylko u nas znajdziesz bardzo dobrze dopracowaną MobArene.

 

 

Marichuana:

 

 

Wrzuć trawe do ognia i odleć do innego świata !!!

 

 

Wodka/Piwo/Mleko:

 

 

Tak u nas na serwerze możesz pić do woli:

/vodka

/beer

/milk

 

 

Magia:

 

 

Tak u nas na serwerze Znajdziesz Magie.

Wszystki komendy pod /ms help

 

 

 

 

 

 

administracja.png

Krol: JodaMinecraft

Krol: Hunterss

 

Jeśli macie propozycje co dodać do serwer nie wiem pluginy rangi :) Smiało piszcie :P

Pozdrawiam Joda

 

 

 

Changelog :P

04.09.2012 Dodano Pluginy na Party i Sluby

04.09.2012 Usunięto Pluginy na Dungeony i Blok Pluginów

04.09.2012 Dodane info o VIp.

10.09.2012 Dodanie pluginu na dropanie kasy z mobów.

12.09.2012 Ponad 500 Zarejstrowanych Kont !!!

13.09.2012 Usunięcie pluginó tj. xTeam, Kills, NoCheat, mChatSquite

14.09.2012 Dodanie pluginu na Marihuane :P

14.09.2012 Ogólna aktualizacja !!!

17.09.2012 Dodanie plugin na Marihuane i Alkochol

18.09.2012 Dodanie pluginu na Magie.

20.09.2012 Dodano plugin na SurviwalGames

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Orle oko , to ja IceLaysPL :) Wbije zaraz tylko pobiore sterowniki bo dopiero co po formacie ;d

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Drogi Joda

Serwer jest piekny

lecz czy moglbym pomoc przy budowie albo pomoc jakos na serwie ?

:D

z gory mowie ze serwer jest dobry ale potrzebuje paru poprawek

:)

PS : TU archiver

:) I like it :>

Opublikowano

Pan u gory nie wie ze glupie jest reklamowanie serwa u kogos innego ? -_-

Wstawiasz to poniewaz na twoim serwie nie ma duzo graczy ? : )

nie ? to nie reklamuj serwa na nie swoim temacie :) bb

Opublikowano

Świetny serwer, miła atmosfera i piękne budownictwo. Czego tutaj sobie więcej życzyć??:)

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Bardzo przykro mi donieść, że hosting serwer ma problemy. Zostało przerwane łącze. Bez obaw wszystkie dane są czyli nie ma mowy o utracie eq itp.

Najprawdopodbniej serwer wystartuje panowie jutro o 8.00 :P

Za utrudnienia przepraszamy :D

Napewno jakaś rekompensata bd xD

Opublikowano

Frozen palo siedz cicho :) tylko dlatego nie polecasz bo ja na nim gram :) wiec Shut Up And Enjoy The Music Bitch !!!

Do szkoly dziewczynko idz dawac dupy a nie spamisz na forach : D

Opublikowano

Xevoz nie gral frozen na nim :> xD frozen to 12 letnie dziecko to FrozeN z tsa ten wiesz chyba :) zawsze go mutuj :)

a tak PS : kiedy chociarz ts bedzie otwarty ? :> bo nie moge wejsc na ts a:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...